Головна > Оплата

Оплата

Після оформлення замовлення через кошик йому надається статус "чекає обробки" і список із переліком товарів відправляється співробітникам магазину на звірку наявності. Просимо вас виявити терпіння і почекати поки наші співробітники перевірять основні позиції на замовлення на наявність (перевірка замовлення відбувається в нашому магазині в Києві в робочі години).

За результатами перевірки, якщо не виявлено відсутніх позицій, замовлення надається статус " в обробці" і менеджер по замовленнях надає Вам реквізити на оплату через повідомлення в Viber, WhatsApp, Messenger або смс. Якщо замовлення вимагає коригування, ми передзвонимо Вам.

Після виставлення рахунку ми очікуємо 3 дні на підтвердження здійснення оплати. Після закінчення цього часу замовлення скасовується і броню з товарів знімається.

Збір замовлення здійснюється після отримання оплати на розрахунковий рахунок магазину.

Примітка:

 • Деякі групи товарів не бронюються досі оплати (відрізні товари). Можливі ситуації відсутності якоїсь позиції та на момент збору замовлення. У разі потреби ми зв'яжемося з Вами для погодження заміни або повернення коштів.
 • При необхідності скасувати оплачене замовлення напишіть нам
 • Процедура повернення товару та грошових коштів.

 

Способи оплати

Оплата готівкою

Готівка (тільки для оплати в нашому магазині)

 

Оплата через Приват24

Банківський переказ через сервіс Приват24 на карту Приватбанку

Реквізити для оплати будуть надані після підтвердження замовлення.

ВАЖЛИВО! Оплату за номером картки здійснювати тільки через Приват24 або через сервіс liqpay. Оплата провадиться на рахунок фіз особи підприємця. Сторонні послуги не можуть зробити зарахування на картку підприємця в режимі он-лайн. Залежно від функціоналу платіжного сервісу платіж може бути відхилений і кошти через деякий час стануть доступні відправнику, або платіж буде надіслано міжбанківським переказом в режимі офлайн (засоби зарахуються одержувачу на наступний робочий день).

 

Оплата карткою через сервіс liqpay

Грошовий переказ з картки українського банку через сервіс liqpay.ua без комісії

Реквізити для оплати будуть надані після підтвердження замовлення (надається посилання на оплату, потрібно ввести лише суму та призначення платежу)

 

Оплата через термінал або касу банку

Оплата на повні реквізити рахунку ФОП (на номер картки юр.особи термінали самообслуговування та каси банків не здійснюють операції попонування, тільки на повні реквізити рахунку)

Реквізити для оплати будуть надані після підтвердження замовлення.

Інструкція з оплати з терміналу за посиланням

Терміни зарахування коштів на розрахунковий рахунок після здійснення оплати:< /span>

 • з терміналів та кас Приватбанку до 30-60 хвилин
 • через сторони термінали та каси інших банків на наступний робочий день
Зберігайте квитанції про оплату до отримання підтвердження зарахування коштів на рахунок нашого магазину.
 
ВАЖЛИВО! Ми роздрібний магазин із правом продажу лише приватним особам. Відповідно до законодавства продаж товарів іншим юр.особам та флп ми не здійснюємо. При отриманні платежів від юридичних осіб платіж повертається відправнику, за наявності повних реквізитів в отриманому платежі, або за їх відсутності платник самостійно повинен запросити скасування платежу як відправленого на помилкові реквізити.

 

 

Накладений ПЕРЕКЛАД

Податковий платіж при надсиланні замовлення Новою поштою.

При отриманні посилки ви сплачуєте вартість замовлення, вартість доставки та комісію за зворотний грошовий переказ згідно з тарифами Нової пошти.

Довідка: комісія* за зворотний грошовий переказ 20грн+2%

*розмір комісії наведено для довідкової інформації та може бути змінено поштовим оператором. Актуальні тарифи вказані на офіційному сайті поштового оператора novaposhta.ua

 

Оплата через Міжнародні Системи грошових переказів

Покупці з інших країн можуть оплатити замовлення та вартість міжнародної доставки за допомогою міжнародних систем грошових переказів.

Список міжнародних систем, що працюють в Україні:

 • Western Union

  Міжнародна система термінових грошових переказів Western Union об'єднує понад 200 країн та територій. Виберіть зручний для себе пункт обслуговування системи або сплатіть грошовий переказ із банківської картки з офіційного сайту платіжної системи для вашої країни.

  Рахунок за замовлення виставляється у доларах США за курсом на день виставляння. Оплата в залежності від країни відправлення грошового переказу може бути як у доларах, так і у місцевій валюті за курсом платіжної системи. При оформленні переказу обов'язково необхідно вибрати виплату переказу одержувачу у доларах США.

  З Росії можливе відправлення грошового переказу тільки при оплаті з банківської картки посилання

 • MoneyGram
  MoneyGram International, одна з провідних на світовій арені компаній у сфері грошових переказів, що надає ці послуги по всьому світу. Глобальна мережа MoneyGram складається з більш ніж 350 000 відділень. Партнерами компанії виступають національні поштові служби, фінансові установи та найбільші торговельні мережі у більш ніж 200 країнах світу. З тарифами ви можете ознайомитись звернувшись до найближчого представництва платіжної системи або відвідавши інформаційний сайт для вашої країни. Світове посилання на глобальний сайт http://www.moneygram.com

  Оплата замовлення в доларах США за курсом на день виставлення рахунку.

 • Paypal

  Під час оплати через Paypal у вартість замовлення включається додаткова комісія +17% від загальної вартості замовлення+доставки, яка стягується з торговця при отриманні оплати в Україні. Оплата провадиться як купівля товару. При оплаті через систему PayPal у разі виникнення спорів на вас поширюється дія Програми захисту покупців PayPal протягом 180 днів з дня здійснення оплати.

 • PrivatMoney
  Доступний для країн: Азербаджан, Кіпр, Молдова, Латвія.

  Для відправки перекладу Вам необхідно підійти в найбільш зручний для Вас пункт обслуговування системи PrivatMoney з паспортом (документом, що його замінює) та вказати ПІБ одержувача, країну отримання перекладу.

  Комісія від $3. Більш докладна інформація про посилання

  Оплата в доларах США за курсом на день виставлення рахунку.

 • Перекладайте гроші з картки Mastercard будь-якого європейського банку з мінімальної комісії всього 2% + 1 євро через платіжну систему ipay.ua. Миттєве зарахування.

  Рахунок виставляється в основній валюті сайту в гривнях UAH, а оплата можлива у зручній для вас валюті EUR, USD, GBP, PLN за курсом платіжної системи. Введіть суму рахунку в полі "отримувана сума" і система автоматично перерахує рахунок у вибрану валюту та врахує комісію.


Наявність місцевих представництв та тарифи уточнюйте на сайтах платіжних систем та у найближчих відділеннях Банків.

Оплата замовлення в доларах США за курсом на день виставлення рахунку.

*Перекази з Росії в Україну дозволені при здійсненні оплати тільки з банківської картки.
**Рахунок за замовлення виставляється в доларах США, але міжнародні платіжні системи приймають для оплати різні валюти за курсом платіжної системи та проблем з оплатою як правило не виникає.

Валюта UAH або USD
Каталог товарів
Присоединяйтесь!!! Ми також є в соц.сетях :)
Останні новини